Alumīnija logi / durvis

Alumīnija sistēma MB-60 ar termo rāmi

MB-60 ir moderna alumīnija sistēma, ko izmanto ēkām, kurām nepieciešama papildu siltuma un akustiskā izolācija, tādēļ tā ir ideāli piemērota mitrām telpām, priekšējām panorāmas vitrīnām u.c.


MB-60 profilam ir trīs kameras.
Logu elementu konstrukcijas dziļums ir 66mm rāmim, 60mm attiecīgi durvīm. Sekcijas forma ļauj sasniegt sarežģītas un izturīgas durvju un logu konstrukcijas.

Pateicoties siltuma pārtraukumiem un blīvēm, B-60 sistēmai raksturīga unikāla siltuma caurlaidības vērtība. Logu sekcijas, kuru pamatā ir šī sistēma, ir U vērtība ir 2,0 W/m2K, durvju sekcijas – no 2,30 W/m2K. Minētās termiskās stikla paketes, kas izgatavotas no stikla šķiedras bagātināta poliamīda, ir 24mm biezas logiem un 14mm durvīm.


HPVC slieksnis kopā ar EPDM blīvēm garantē labu durvju vērtņu siltumizolāciju, kā arī ūdensnecaurlaidību un gaisa caurlaidību. MB-60 sistēma ir prototips sistēmām, kurām nepieciešama lielāka siltumizolācija: MB-60HI, MB-60US HI, MB-60E HI un MB-60EF HI.

Alumīnija sistēma MB45 bez termo rāmja

Logu sekciju konstrukcijas dziļums ir 45mm korpusam un 54mm augšā; no durvju sekcijām attiecīgi 45mm un 45mm. Sekcijas forma ļauj sasniegt sarežģītas un izturīgas durvju un logu konstrukcijas.

Augsts gaisa necaurlaidības līmenis tiek panākts, pateicoties īpašām starplikām, kas izgatavotas no sintētiskā kaučuka EPDM, kas arī nodrošina izturību pret ātru ekspluatāciju. Šīs sistēmas īpatnība ir tā saderība ar durvju un logu sistēmām MB-60 un MB-70. MB-60 ir absolūti universāla un vienlaikus unikāli pievilcīga.


MB-60 sistēma ir piemērota 2mm līdz 35mm biezu stiklojumu uzstādīšanai logu rāmjos un 2mm–26mm biezā fiksētajos logos un durvju vērtnēs. Šo sistēmu var izmantot arī kā risinājumu neparastām konstrukcijām, piemēram, starpsienām.

Alumīnija bīdamā sistēma Lift & Slide HS ALU Door

Lift & Slide ir ideāls mājas risinājums durvju savienojošām telpām. To var izmantot arī kā ērtas izejas durvis uz terasi, balkonu vai dārzu. Mūsu durvis neaizņem daudz vietas to atvērtajā stāvoklī, kas uzlabo lietošanas komfortu.


Sistēma MB-77HS pieder produktu grupai ar vislabākajiem parametriem un atbilst visām šajā grupā noteiktajām prasībām. Tas ietver divus dažādus siltumizolācijas konstrukciju variantus: ST un HI. Profila konstrukcija ļauj izveidot ekskluzīvas, milzīgas durvis, kas aprīkotas ar divkāršu vai trīskāršu stiklojumu.


Izmantotie materiāli un tehnoloģiskie risinājumi palīdz panākt augstāku termisko un akustisko izolāciju līmeni. Pateicoties visām minētajām iezīmēm, MB-77HS sistēma ir vienlīdzīga kā ģimenes mājās, dzīvokļos un viesnīcās. Konstrukcijas priekšrocības ir funkcionalitāte un estētika.

Tievie un izturīgie profili ļauj veidot zemas sliekšņa durvis ar vērtnēm, kas sver līdz pat 400kg, ir 3,2m augstas un 3,3m platumā. Īpaša blīvju un veidgabalu forma nodrošina augstu hermētiskumu un hidroizolācijas līmeni. MB-77HS ir savietojams ar MB-86 sistēmu, kas ļauj no abām sistēmām salikt logus vai durvis un to sastāvdaļas.

MB-77HS durvju tehniskie parametri:

Gaisa caurlaidība: 4. klase.
Ūdensnecaurlaidība: 9A klase.
Siltumizolācija: Uf no 1,4 W / (m2K).
Vēja slodzes izturība: līdz C4 klasei.
Būvniecības veidi un maksimālie izmēri: